Aktuality

Průzkum spokojenosti a kvality veřejné dopravy v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj dlouhodobě spolupracuje s vysokými školami a snažíme se vyjít vstříc studentům, kteří si jako téma své bakalářské nebo diplomové práce vyberou téma týkající se dopravy a dopravní obslužnosti v našem regionu.

V současné době probíhá elektronickou formou dotazník „Průzkum spokojenosti a kvality veřejné dopravy v Královéhradeckém kraji“, který zpracovává a vyhodnocuje v rámci své bakalářské práce student Dopravní fakulty Jana Pernera.

Vzhledem k tomu, že s Dopravní fakultou Jana Pernera velmi úzce spolupracujeme, konzultujeme se studentem nejen samotný dotazník, ale i průběh získávání odpovědí a jejich vyhodnocení.

V souvislosti s aktuální situací COVID-19 není umožněno studentovi získávat odpovědi přímo v terénu a je odkázán pouze na elektronickou formu.

Tímto Vás prosíme o spolupráci i v této nelehké době. Prosíme, zda byste mohli zveřejnit odkaz na dotazník na svých webových stránkách a sociálních sítí, aby se co nejvíce dostal k obyvatelům našeho kraje, k občanům Vašeho města, Vaší obce. Pokud můžete zveřejnit průzkum spokojenosti i jinými dostupnými prostředky, např. na informačních plochách obce budeme velice rádi.

Dotazník k průzkumu naleznete: https://bit.ly/2VOnwmn

V případě dotazů k průzkumu se můžete obrátit na kolegyni Ing. Janu Šafářovou, email: jsafarova@kr-kralovehradecky.cz, 720 987 140.

Velice Vám děkujeme za Vaši pomoc.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *